Протистояння двох титанів

Що ж друзі, 18 лютого 2018 року, в рамках проведення змагань за «Кубок району», зійшлися в бою дві досить сильні команди — «Баришівка » та «Березань». Глядачі із захватом спостерігали за грою, та активно підтримували своїх фаворитів. Всього було зіграно 4 партії.

В першому таймі, перемогу здобула команда «Баришівка», обійшовши суперника з незначним відривом. Щодо другого тайму, то команда «Березань» здобула перемогу. Та це не стало значною перешкодою для гравців, а навпаки — лише збадьорило хлопців до здобуття вершини. Якщо ж брати до уваги кожного гравця, то можна відзначити кожного, адже усі внесли свій вклад до здобуття перемоги. Так от наприклад, Гапон Володимир та Яхно Євген — показали, як потрібно ставити блок та атакувати; наймолодші — Йосипенко Богдан та Піддубний Андрій — заробили не малу кількість очків для команди за рахунок подач та фірмових ударів; Широкий Олександр та Макаренко Олег — розуміючи, що грають із сильним суперником не забували про емоційний вклад, тому активно підбадьорювали команду, і не дарма. Та фінальну крапку в матчі поставив Дмитро Однокоз — забивши останнього м’яча.

Саме завдяки емоційній єдності, вірі в один одного комада «Баришівка » здобула перемогу з рахунком » 3:1 «!

Вітаємо гравців команди з перемогою, та чекаємо, Вас на наступному матчі!