Сон чи гра, поразка чи перемога?

Сьогодні була цікава гра, чи не так? А цікавість її полягає в тому, що команда «Баришівка» спочатку програла першу партію, з рахунком «25 : 19» на користь команди «Поділля». Звісно, що всі розраховували на те, що команда «Поділля» виграє й наступні партії, адже наші хлопці можна сказати : «навіть пальцем не поворушили», для того щоб виграти. Особливо складно було новому гравцеві команди -Вадимові, адже він намагався показати все на що здатен, та дарма… Команда була ще не в тому стані, «Баришівка» немов заснула на полі.

Та під кінець другої, вони почали викладатись, та виграли з рахунком «26 : 24», що втішило капітана команди — Широкого Олександа. А перемогу в третій партії, вони вирвали зубами в «Поділля» з рахунком «25 : 14», і все завдяки подачам Йосипенка Богдана та Яхно Євгена та тому, що Гапон Володимир з Олегом Макаренком почали блокувати м’ячі як в останнє, а Дмитро Однокоз не забував про важливість вчасних ударів.

Чи то впевненість команди «Баришівка» в тому, що вони вже вийшли до фіналу, чи то суперники розгубилися, але останню партію хлопці виграли з рахунком «25 : 22», і поставили крапку в сьогоднішньому матчі!

Вітаємо команду з перемогою! Рахунок «3 : 1» Баришівка VS Поділля.

Наступна гра — Баришівка проти Рудницького, відбудеться 11 березня об 11:00! Чекаємо вас!