Невдалий початок? Чи більше мотивації?

Сьогоднішній день був відкриттям сезону, тому атмосфера в ЦРП «Мрія» була як ніколи спортивною.
Перша гра була між командами «Березань» та «Баришівка». Цікаво, чи вплине зміна структури команди «Березань» на їхню гру, чи виграє «Баришівка» першу гру?
Якщо брати до уваги, що це лиш перші ігри цього сезону, то можна не так суворо судити, але все ж таки. Першу партію команда суперник почала стрімко, і вже за кілька хвилин можна було спостерігати рахунок «6:1». Але судячи з реакції залу,ніхто цьому не був здивований. Та коли рахунок змінився на «16:10», та в команди «Баришівка»,з‘явилась можливість відігратись вони наче оціпеніли та пропустили м’яч. Перша партія закінчилась з рахунком «1:0» на користь команди «Березань».
Перша подача була доволі довгою, та пробивши блок «Березань» знову відкрила першою рахунок. Майже на середині партії «Баришівка» нарешті ввімкнулась в гру та майже зрівняла рахунок «12:15», але якщо підійти скептично то суддя 1 очко засудив та віддав команді «Березань», але я не суддя тому просто скажу що він не правий. І знову партія «2:0» на користь суперника.
На рахунок третьої партії то це зовсім інша історія, якби вони так почали спочатку то перемога була б за нами, та навіть третю перемогу вони віддали , але вже з меншим розривом.
Підводячи підсумок сьогоднішнього матчу можу сказати лише те, що команді «Баришівка» варто просинатись із першої партії, а не під кінець.
«3:0» це не кінець, а лише початок запеклої боротьби.