Успіх ще попереду

20 січня в ЦПР «Мрія» відбулись чергові змагання команд.

В даній статті хочеться висвітлити гру двох суперників – міста «Баришівка» та села «Рудницьке». Здавна відомо, що ці команди є запеклими борцями за перші місця.

Перед грою, ми вирішили задати питання гравцям, стосовно того, як часто вони тренуються перед іграми, і чи тренуються взагалі? Як виявилось, дане питання було дещо дивним з нашого боку для гравців,

Дмитро Однокоз відповів : « – Звісно, що тренуємось! Це досить дивне питання як на мене. Щоб бути в хорошій формі, потрібно регулярно тренуватись.»

​Попередня гра завершилась поразкою для команди,  та беручи до уваги турнірну таблицю, здається що не все так погано. Чи дійсно так, і  чи варто нам готувати призи переможцям, на це відповів

капітан команди Макаренко Олег : « – Хоча ми  й програти трьом, так би мовити лідерам району, та не все так погано. Це лише перше коло, ще є можливість задати жару, та вийти на призові ступені.». А ми нагадуємо, що змагання проходять щонеділі, на базі ЦРП   «Мрія».

«Рудницьке», вирішило почати гру з наступу, та першим забило м’яч та команда «Баришівка» не відступала, та вирівнювала рахунок. Паси були досить високими, та велика кількість м’ячів, що ну просто були на межі, але так і не ставали нашими. Гра досить напружена, та в певні моменти здавалось, що хлопці трішки сплять на полі, до того ж обох команд. Та весь сон розвіявся, як тільки но «5-й» номер, що вистрибнув на блок так, що на мить суперник, аж принишк. Розрив між очками геть незначний, вони йшли один за одним, та «Рудницьке» забрало першу партію з рахунком «25:21». Та не все втрачено, головне дати відсіч.

​Друга партія почалась стрімко, глядачі навіть не встигли зрозуміти, як на таблі з’явився рахунок «7:4». Та суперник, не збирався відступати, і в один момент, ледь не вибив щелепу гравцеві під номером «8», та на даний момент все обійшлось без значних травм. І знову, загадковий збіг – тільки, но «Баришівка», починає вести партію в свою користь суперник бере хвилину. Та вболівальники розуміють суть даного маневру, і починають грати за правилами, що «Рудницькому», зовсім не відомі, і це однозначно йде на користь. Але, в один момент на площадці роздається крик, «Рудницьке» травмовано, всі не зовсім розуміють, що трапилось, технічна перерва дає можливість привести думки до ладу, та налаштуватись на перемогу. Як тільки но всі впевнились, що гравець під номером «8», зможе продовжувати гру, суддя дає знак про продовження.

Не дарма говорять, що один в полі не воїн, партія закінчується 26:24 на користь «Баришівки». Та чи буде все так гладко й надалі?

​Як не дивно, але знов, «Баришівка» першою починає рахунок «2:1». Зазвичай, вагому роль відіграє хороший та міцний блок, і це очевидно.

Щойно, рахунок виростає до «9:7», в суддів виникає спор, адже один суддя стверджує що м’яч був в аут, а інший навпаки, в даному випадку на допомогу приходять глядачі, і ситуація вирішується.  Та не лише в даний момент, підтримка глядачів робить чудеса – «11» номер з «Рудницького», від злості аж перевернувся, як не зміг прийняти м’яч.  Та коли, «тепле одіяло перемоги», почало сповзати, «Рудницьке», вирішило його зовсім забрати собі, та вийти з рахунком «25:20».

​От, той самий вирішальний момент, який або стане вирішальною крапкою, або матиме продовження. Він називається –  « 4 партія». Дехто з глядачів, та з самих команд молив про перемогу для власної команди.

І от, в такі моменти розумієш, що не варто спостерігати за м’ячем, а потрібно бити, діставати, приймати його та не варто показувати свої емоції на полі, це грає злий жарт. Коли суперник спостерігає відчай у твоїх очах, він намагається зробити його вбивчим, та коли ти холодний немов сталь, і не даєш прочитати свої емоції – він губиться в догадках, тим самим забуваючи про гру. «18:22», хоча й не дістали м’яч, та змусили суперника впасти, та  чи закінчиться перемогою? Нажаль ні, «20:25».

​По закінченню гри, деякі команди навіть не розмовляють між собою, а інші навіть після поразки сміючись підтримують один одного, та жартують.

І хай, що не говорять люди – команда, вона як друга родина, саме тому варто підтримувати один одного.

Та на кінець, от вам кілька порад, як відновити сили після матчу,

Андрій Піддубний : « – Секретів ніяких не має, головне після гри добре виспатись, пити багато мінеральної води, щоб м’язи не боліли, звісно, що добре було б також зробити відновлюючий спортивний масаж, ну і порозтягуватись. От і весь секрет».

​Ну, а ми чекаємо вас на наступній грі, що відбудеться 27 січня 2019 року, о 10:00 в «ЦПР «Мрія».