Кубок «Нікіфорової»

Що ж 9 лютого в місті Березань проходили щорічні змагання присвячені пам’яті Нікіфоровій… На кубку було представлено шість команд, котрі змагались між собою за перемогу. Це були команди : ВК «Баришівка», ВК «Березань», ВК «Ветерани», ВК «Коржі», ВК «Поділля» та ВК «Рудницьке”. Як показувала практика, зазвичай на даних змаганнях перемогу отримувала команда Березані, так би мовити, «на своїй землі й перемагати легше». Але про це трішки згодом.
Цього разу ми потрапили в групу з командами ВК «Ветерани», ВК «Коржі» та ВК «Рудницьке». Перш гра була проти «Ветеранів», «Баришівка» почала розмірено та технічно набирати очко за очком. Гравці не поспішаючи робили чіткі паси, і не дарма. Перша партія була за ВК «Баришівка» з рахунком 25:15. Не змінюючи техніки, та продовживши працювати в пів сили баришівчани навіть не випустили з 10-Ки! Та з рахунком 24:6 здобули перемогу. Без перепочинку, та без замін вони технічно, чітко та плавно перемогли першу партію.
Звісно, що без перепочинку складно підтримувати темп гри, але маючи спортивну злість ВК «Баришівка» досить непогано підтримувала темп гри проти «Рудницького», тягнули кожен м’яч 13:11. Маючи шанс на перемогу в першій партії, та не використавши його вчасно вони віддали партію з рахунком 25:19. Після першої партії, видно що хлопці знатно стомились. І чомусь замість того, щоб хоча б якось підтримувати одне одного вони займались обговоренням проблемних моментів саме під час партії. Увага була сконцентрована в більшій мірі не на грі, це дало можливість «Рудницькому» знову перемогти в цій грі.
Після короткої перерви та розподілу фіналістів на ігрові зали, з новими силами команда була готова почати боротьбу за своє місце на п’єдесталі.
Команда ВК «Баришівка» розуміла, що за плечима у них 2 перемоги та 2 поразки, та немає права на помилку.
Фінальна гра проти ВК «Коржі» була вирішальною, або треті або четверті. І лише від бажання здобути перемогу залежало все.
Партії промайнули на одному подиху, та з цікавими розривами по очках. Адже, якщо в першій партії ВК «Коржі», вперто змагалися за перемогу, то другу партію вони віддали з мінімальним супротивом.
Дякуємо за надану можливість спостерігати за спортивними здобутками! Запрошуємо на наступні ігри!